BASINKÖY

Türkiye'de Gazetecilerin Kurduğu İlk ve Tek Köy

 
  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

ZİYARETÇİ DEFTERİ


Merhaba,

Sitede yayınlanmasını istediğiniz mesajınızı ZİYARETÇİ DEFTERİ'ne yazabilirsiniz.

Mesajınız Editör'ün onayından sonra yayınlanacaktır.

Teşekkürler.

BASINKÖY.comnurettin özdemir     05 Mart 2012 15:21 | bakırköy
Öncelikle tüm Basınköylülere merhabalar;bu sitede yapılan ankette Basınköy'ün en büyük eksikleri hiç restoran kafeterya ve sosyal yaşam alanının olmayışı ve herkesin ulaşabileceği bir aile sağlığı merkezinin eksikliği olarak görülüyor.Benim, imar probleminden dolayı yararlanamadığım tamamı deniz ve göl manzaralı 550 metrekare basınköyün tam göbeğinde bir arsam var.eğer yanımda yer alırsanız buraya çelik konstüriksiyon 1 katı aile sağ.merk. alt katını da semtimize yakışır nezih bir kafeterya yapmaya talibim.sağlık bakanlığına başvurumu yaptım cevap beklemekteyim fakat bu noktada sizlerin desteği de çok önemli.ne yapabilim derseniz bakırköy belediyesinin anlaşılmaz ve akılalmaz' yapmam' yaptırmam 'tutumunu aşabiliriz .kısacası vatandaş arsasına kendi cebinden harcayıp bir kamu sağlığı merk.açacak buna da okey alamazsak bu belediyeyi sizlerin insafına bırakacağım..saygılarımla 0543 347 23 76 nurettin özdemir

Samiye BAYRAKTAR     07 Şubat 2011 09:36 |
Merhaba
İlk nesil Basınköylülere ekleme yapmak istiyorum .Aşık İhsani ve Mizah Yazarı Vedat SAYGEL

hande kızıl     08 Kasım 2010 13:49 |
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
bakırköy 9 nolu asm(dr.hande kızıl),bölgesi içinde yer bulunamadığından,kısa bir süre için,bakırköy 11 nolu asm nin bulunduğu yerde poliklinik hizmeti verebilecektir.adres:ülkem sokak.kardeşler ap.no:19 d:1 şenlikköy.basınköy de kiralık ,asm ye uygun yerler için drhandekizil@hotmail.com dan iletişime geçebilirsiniz...

Hande KIZIL     26 Temmuz 2010 11:49 | istanbul / fatih
basınköy'ün eksikleriyle ilgili ankette ''sağlık ocağı bulunmaması'' ifadesini gördüm ve iyi haberi ben vereyim istedim.aslında şu zamana kadar duyulmuş olması da muhtemel.basınköy ve civarı için bakırköy 9 nolu asm (aile sağlığı merkezi ) açılacak.kasım ayında hizmete girmesi planlanıyor.2 dr çalışacak.bir tanesi zaten benim:)ama bildiğiniz gibi mevcut yada kamuya ait bir yer yok.siteye bu amaçla girmiştim.asm ye dönüştürülmeye uygun kiralık yerler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.şimdiden ''hoş'' bulduk!
Admin Comment:Yönetici yorumu:
Sn.Dr.Hande hanım,
Öncelikle yeni göreviniz hayırlı olsun. ASM projesi kapsamında Basınköy'de de bir merkez açılacak olması çok sevindirici bir haber. Semtimizde bir eczane dışında sağlık konusunda bir merkez bulunmuyordu. Bu nedenle mutlu olduğumuz ifade etmek isteriz. Bildiğiniz gibi Basınköy oldukça eski bir muhit ancak işyeri olmaya müsait mekan anlamında sınırlı imkanlara sahip. Mevcut binaların büyük çoğunluğu mesken olarak kullanılmakta. Bu nedenle ASM için uygun yer bulmak zannediyoruz çok kolay olmayacaktır.
Aile Sağlığı Merkezi'nin kısa sürede faaliyete geçmesini bizler de arzu ederiz.
Size Basınkoy.com olarak hoşgeldiniz diyor, başarılar diliyoruz. Gelişmeleri ve çalışmalarınızı sitemizden duyurmaktan mutluluk duyarız.
Sevgi ve Saygılarımızla,
BASINKOY.COM

samiye zengin     14 Haziran 2010 10:54 | istanbul
Basınköylü olmak bir ayrıcalıktır. Ben Basınköye 1964 yazında gelmiştim. Uzun yıllarda orada yaşadım. Hatta çoluğa çocuğa karışınca da çocuklarımın hayatlarının bir kısmını orada geçirmelerini sağladım. Benim çocukluğumda otobüs durağında Kemali abi (Orhan Kemal'in oğlu) Durağa basınköy gazetesi yapmıştı. Annem ve Babam Durak büfesini işletirdi. Annem gazeteye şiiir yazardı. Basınköy Futbol kulübünüde unutmamak lazım. Elemanlarının çoğu şu anda kendi dallarında birer değer. Kaleci Şatır abi Bir kaleden öbür kaleye gol atan tek kaleciydi. Arif DÖRTER'e sormak istiyorum. Güneşin altında saatlerce ATATÜRK büstünün yanında nöbet beklediğimizi Rahmetli Naciye Öğretmenin bizi o şevkatli öpücüğü ile ödüllendirdiğini hatırlıyormusun? Tüm Dostlara Selamlar.


12
Ziyaretçi defteri kaydı

EasyBook

SİTE ÜYE GİRİŞİ:BASINKÖY'ün EKSİKLERİ NELER?

BASINKÖY'ÜN EKSİKLERİ NELER?
 

BASINKÖY'ün EN BEĞENDİĞİNİZ ÖZELLİĞİ HANGİSİ?

BASINKÖY'ün EN BEĞENDİĞİNİZ ÖZELLİĞİ HANGİSİ?